parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Asociacija „Infobalt“, remdamasi „Infobalt“ Telekomunikacijų komiteto išvadomis, neįžvelgia el. parašo infrastruktūros problemos Lietuvoje.

 

Asociacija „Infobalt“, remdamasi „Infobalt“ Telekomunikacijų komiteto išvadomis, neįžvelgia el. parašo infrastruktūros problemos Lietuvoje ir mano, jog dabartinis el. parašo teisinis reglamentavimas leidžia naudoti įvairių technologijų elektronines identifikavimo bei pasirašymo priemones. Tokiu būdu skatinama ekonominiu racionalumu pagrįsta el. paslaugų plėtra. 

El. parašo trūkumas dažnai nepagrįstai įvardijamas kaip priežastis, kodėl viena ar kita valdžios institucija piliečiams neteikia el. paslaugų.

El. parašo priemonės ir paslaugos – tai pagalbinis įrankis, padedantis kurti ir naudoti informacines sistemas. Šios priemonės pagal poreikį yra visiškai prieinamos komercinėms ir valdžios organizacijoms. 

Asociacijos „Infobalt“ nuomone, reikia daugiau skatinti interneto ir kompiuterijos skverbtį (ypač namų ūkiuose) bei kurti el. valdžios paslaugų turinį. Būtent šios problemos (o ne el. parašas) yra pirmosios sprendžiant informacinės visuomenės plėtros klausimus.

Asociacijos „Infobalt“ valdyba

  

2003-12-01

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos