parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Šiais metais informacijos technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos įmonių asociacija „Infobalt“ švenčia gražų 10 metų jubiliejų. Asociacija yra ne tik didžiausios Baltijos šalyse parodos „Infobalt“ organizatorė bei vieno svarbiausių Europos Sąjungos informacinės visuomenės forumo rengėja. „Infobalt“, kaip Baltijos ITT sektoriaus „prekyženklis“, jau ne naujiena ir Europos informacinei visuomenei. Įstatymų analizė, ryšiai su visuomene, tarptautiniai projektai, ITT rinkos tyrimai, IT verslo inkubatorių kūrimas, dalyvavimas pasaulinėse ITT parodose, verslo misijos bei švietėjiška veikla – visa tai yra Lietuvos informacinių technologijų įmonių potencialas, kurį asociacija „Infobalt“ stengiasi realizuoti.

Paroda „Infobalt 2003“ vis labiau orientuojasi į dvi pagrindines informacinės visuomenės grupes: masinius bei verslo vartotojus ir ITT profesionalus.

Taigi neatsitiktinai 5-oji „Litexpo“ salė spalio 22 – 25 dienomis tampa savotiška ITT profesionalų, verslininkų, užsienio partnerių ir mokslo vyrų meka. Naujas projektas ITT sprendimų forumas, remiamas LR ūkio ministerijos, – tai tradicinio ir naująsias technologijas kuriančio bei parduodančio verslo partnerystės vieta, kuri turėtų tapti pagrindiniu žinių ekonomikos forumu ne tik Baltijos šalių regione, bet ir visoje Rytų ir Vidurio Europoje.

Svarbiausi forumo akcentai – nauji Lietuvos ITT įmonių produktai ir sprendimai, tarpšakinis skirtingų ekonomikos sričių bendradarbiavimas diegiant į Lietuvos ūkį modernias technologijas bei panaudojant ES struktūrinių fondų lėšas, Lietuvos mokslo laimėjimų diegimas į gamybą bei jungtiniai užsienio šalių stendai parodoje ir lankytojai profesionalai iš užsienio.

Forumas – tai gera proga pasisemti novatoriškų idėjų bei išsakyti savąsias, užmegzti bendradarbiavimo ryšius. Čia galima sužinoti realius Lietuvos bei užsienio vartotojų poreikius, pristatyti jiems savo produktą ar idėjas, taip pat pasikviesti potencialius vartotojus pagal atitinkamo produkto rinkos sektorius.

„Infobalt 2003“ – tai ir tradicinių projektų bei renginių vieta. Atėjusiuosius čia turėtų sudominti žaidimai, užsienio įmonių ir Lietuvos valdžios atstovų delegacijos, konkursai, spaudos centro veikla, įvairūs reginiai, įprasti ir „online“ restoranai, VIP klubas, diskusijų centras, seminarai, geriausio lietuviško ITT gaminio rinkimai, galimybė perduoti informaciją ir balsuoti trumposiomis žinutėmis (SMS), mokomosios programos, IT „guru“ rinkimai, mokslo ir technologijų parkai, drąsūs ir išradingi studentų projektai. Dar daug įvairių „e“, „m“ ar tiesiog šiaip smagių dalykų laukia Jūsų, jei neskubėdami keliausite po „Infobalt 2003“ dabarties ir ateities šalį!

„INFOBALT“ MISIJA TĘSIASI, GERA NAUJIENA SKLINDA... TEGYVUOJA NAUJIENOS!

2003-10-15

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos