parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Pagrindiniai faktai apie "Informacinės visuomenės savaitę 2003" ir jos naujovės

Tarptautinė konferencija  “Informacinė visuomenė  2003”, ITT sprendimų forumas

  • Per 70 pranešėjų iš 10 pasaulio šalių
  • Valdžios ir verslo pasiekimų ir uždavinių Lietuvos ir globaliu mastu pristatymas

Konferencijos apskritojo stalo diskusija „Skirtingos nuomonės – pozityvūs sprendimai“ skirta gilesnei esamos situacijos analizei ir tarpusavio supratimui tarp verslo, valdžios ir mokslo atstovų. Diskusijos tikslas – aiškus Lietuvos informacinės visuomenės plėtros planas artimiausiems keliems metams. Pagrindinės temos: Kiek el. valdžia gali būti efektyvi?“; „Kiek pinigų reikia investuoti į R&D, kad žinių ekonomika būtų pelninga?“, „ES struktūrinių fondų pridėtinės vertės panaudojimas Lietuvos versle ir valstybėje“

Paroda INFOBALT 2003 tampa dar labiau orientuota į dvi pagrindinės informacinės visuomenės grupes: masinį ir verslo vartotoją bei ITT profesionalus.

Laiku priimtas sprendimas keisti parodos INFOBALT 2003 koncepciją. Ankstesnių metų parodos INFOBALT dalyvių ir lankytojų apklausos parodė, kad išsiskiria 2 tikslinės grupės su savo interesais: verslo klientai, ieškantys efektyvių problemų sprendimų, ir masinis vartotojas, norintis ITT taikyti savo namuose.

Todėl  5-oji LITEXPO salė spalio 22- 25 dienomis tampa ITT profesionalų, verslininkų, užsienio partnerių ir mokslo vyrų meka! Tai naujas LR ūkio ministerijos remiamas projektas ITT SPRENDIMŲ FORUMAS. Tai tradicinio ir naująsias technologijas kuriančio bei parduodančio verslo partnerystės vieta, kuri turėtų tapti pagrindiniu žinių ekonomikos forumu ne tik Baltijos šalių regione, bet ir visoje Rytų ir Vidurio Europoje, naujų technologijų eksporto katalizatorium ir traukos ašimi tiek Vakarų, tiek ir Rytų ITT įmonėms.

Svarbiausias forumo akcentas – Lietuvos ITT įmonių nauji produktai ir sprendimai, tarpšakinis skirtingų ekonomikos sričių bendradarbiavimas diegiant Lietuvos ūkiui modernias technologijas bei panaudojant ES struktūrinių fondų lėšas, Lietuvos IT mokslų pasiekimų diegimas į gamybą bei jungtiniai užsienio šalių stendai parodoje ir IT lankytojai profesionalai iš užsienio.

Forumo metu lankytojams bus suteikta galimybė pasisemti novatoriškų idėjų bei išsakyti savąsiąs, užmegzti bendradarbiavimo ryšius, susipažinti su realiais Lietuvos bei užsienio vartotojų poreikiais, pristatyti jiems savo produktą (idėjas), taip pat galimybė sukviesti potencialius produkto vartotojus pagal atitnkamo produkto rinkos sektorius.

Per 10 metų paroda INFOBALT sulaukė pripažinimo ir įvertinimo kaip didžiausias ITT forumas Baltijos regione. Šių metų paroda tampa ne tik didžiausia, bet ir naudingiausia tiek verslo klientui,  tiek masiniam vartotojui.

Faktai

  • Įmonių padaugejo: 2002 m.  buvo 200; 2003 m. – 215 dalyvių. Bendras parodos plotas – 12000 kv.m..
  • Per 30 įmonių , kurios dalyvauja pirmą kartą.
  • ITT sprendimų forume 35 įmonės pristato per 55 Lietuvoje sukurtų ITT produktų ir sprendimų.
  • 25 mokslo kolektyvai pristato per 40 technologinių inovacijų ir projektų.
  • INFOBALT geriausio produkto konkursas, kuriame dalyvauja 22 įmonės, išaiškins, KAS YRA KAS 2003 metais Lietuvos ITT olimpe.
  • Per 20 užsienio delegacijų ir 15 tarptautinių kompanijų.

Lietuvos ITT įmonės nebeišsitenka vidaus rinkoje, antra vertus, ieško naujų formų, kaip šviesti Lietuvos bendruomenę. Asociacija INFOBALT ir VISUS PLENUS nuo šių metų pradžios surengė daugybę verslo misijų į Baltarusiją, Ukrainą, Latviją, Estiją. Misijų rezultatas – jungtiniai stendai parodoje ir per 20 nacionalinių delegacijų. Pirmą kartą savo jungtinius stendus turi Nyderlandų ir Baltarusijos kompanijos.

INFOBALT 2003 masiniam vartotojui

Bus dar daugiau ITT sprendimų ir paslaugų verslui, mokomųjų multimedijos programų, interneto telefonijos ir TV sprendimų, mobiliosios paslaugos, skirtos beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų, kurie turi mobiliuosius telefonus.

INFOBALT 2003 – tai ir tradicinių projektų bei renginių vieta: žaidimai, užsienio įmonių ir Lietuvos valdžios delegacijos, konkursai, spaudos centro veikla, šou, tikri ir “online” maisto restoranai, VIP klubas, diskusijų centras, seminarai, geriausio lietuviško ITT gaminio rinkimai, informacija ir balsavimas SMS, mokomosios programos, IT „guru” rinkimai, mokslo technologijų parkai, drąsūs studentų projektai ir dar daug įvairių “e”, “m” ir paprasčiausiai linksmų dalykų nutiks su Jumis, jei neskubėdami keliausite po INFOBALT 2003 dabarties ir ateities šalį!

Viena parodos naujovių – galimybė nusipirkti bilietą į parodą trumpąją žinute (SMS ). Tai pirmasis elektroninis bilietas Lietuvoje. Tai bendras parodos organizatorių bei kompanijų ALNA, UNITED PROMOTIONS bei NEW VISION projektas. Projekte dalyvauja visi mobiliojo ryšio operatoriai – OMNITEL, BITE GSM ir TELE2. Kiekvienas, besidomintis ITT technologijomis, galės sumokėti už bilietą į parodą INFOBALT MOBILAUS MOKĖJIMO KORTELE, unikalų mokėjimo kortelės numerį siųsdamas trumpaisiais numeriais 1678 arba 1643 (moksleiviai ir studentai ). INFOBALT mobilaus mokėjimo kortelės platinamos visuose mobiliųjų operatorių prekybos taškuose, prekybos centruose IKI, parduotuvėse ELEKTROMARKT/TECHNOCENTRAS, SARMA, „Čili“ picerijose.

Interneto portalas Meniu.lt ir restoranas “G-Lounge” pristato projektą “G-Catering”. Jo metu bus pristatyti IT ir interneto sprendimai, kurie taps neatsiejama maitinimo paslaugų dalimi ateityje. Šiame projekte yra apjungiamas šiuolaikinės virtuvės restoranas (“G-Lounge” maisto meniu parengtas pagal europietišką ir Rytų maisto virtuvę su Japonijos, Tailando ir Vietnamo virtuvių elementais) ir modernios IT technologijos (Meniu.lt nuolat tobulina ryšį bei paslaugas tarp restoranų ir vartotojų, naudodama pažangias technologijas ir intelektualius sprendimus). Tai bus pirmas, novatoriškas žingsnis į ateities maitinimo organizavimą. Specialiai parodai bus skirta interneto svetainė www.catering.lt, o restorane įrengti specialūs maisto užsakymo terminalai. Parodos lankytojai galės patogiai, keleto sekundžių bėgyje sukomplektuoti savo pietų užsakymą ir skaitmeniniu būdu perduoti jį “tiesiai virėjui į rankas”. Užsisakyti maistą į stendą galės tik autorizuoti vartotojai (parodos dalyviai) – jiems specialiai parodos laikotarpiui bus išduoti registracijos kodai. Skaniai ir moderniai papietauti pačiame restorane galės visi lankytojai.

Bilietai į parodą dalyvauja žaidime.

Kiekvienas, nusispirkęs bilietą į parodą, dalyvauja žaidime, kurių prizai – koncerno SAMSUNG Electronics produkcija, delninis kompiuteris COMPAQ IPAQ. Pagrindinis parodos Infobalt 2003 prizas – kelionė dviems į kompanijos INTEL gamyklą Airijoje.

Asociacija “Infobalt” kartu su savo partneriais, Visus Plenus ir Litexpo dėkoja pagrindiniams INFOBALT’ 2003 rėmėjams: informacinės savaitės mecenatui OMNITEL, Blue Bridge, Baltnetos komunikacijos, Microlink, Gubernija ir kitiems.

Informaciniai rėmėjai: TV 3, Lietuvos radijas, Verslo žinios, New Vision, ACM, BOD, IPA ir kitiems.

INFOBALT SPAUDOS CENTRAS

2003 m. spalio 17 d. Vilnius

2003-10-17

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos