parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

"Infobalt" tarptautinė konferencija "Informacinė visuomenė 2003".

             Spalio 21 d. viešbutyje "Crowne Plaza" prasidėjusioje "Infobalt" tarptautinėje konferencijoje "Informacinė visuomenė 2003" susirinkusius dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentas Rolandas Paksas,Lietuvos Vyriausybės vardu Premjero patarėjas Renaldas Gudauskas.

Prezidentas R.Paksas  pasisakė už vientisą ir nuoseklią  valstybės politiką informacijos technologijų srityje,mokslo ir verslo įstaigų bendradarbiavimą, kvietė didinti investicijas į mokslinius tyrimus.Jis pabrėžė,kad kol kas "buksuoja" ir valstybės tarnautojų kompiuterinio raštingumo sprendimai.

              Konferencijoje kalbėjo per 70 pranešėjų iš 10 šalių.Tarp jų didžiausias lekomunikacijų bendroves "Lietuvos telekomas" ir "Omnitel" valdančios Skandinavijos bendrovės "TeliaSonera" prezidentas Norvegijai,Danijai ir Baltijos šalims Kennethas Karlbergas,kuris supažindino dalyvius su savo bendrovės verslo strategija už Švedijos ribų,o svečias iš San Diego (JAV) Elektroninės komercijos instituto generalinis direktorius Vadimas Davidas Levitinas savo kalboje išnagrinėjo Lietuvos galimybes pasaulinėje ITT ir elektronikos rinkoje.

Pranešimus taip pat skaitė Cristine Diamente (EICTA,Europos ITT ir elektronikos industrijos asocacija,eEurope grupės vadovė),Stephan Pascal (patarėjas IST programai,EK Informacinės visuomenės DG), "Blue Bridge" projektų direktorius Andrius Dienys, "Bitė GSM" generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Darius Masionis,Andrius Kublius (Žinių ekonomikos forumas),KTU prof. Valentinas Snitka ir kiti.

 INFOBALT  SPAUDOS  CENTRAS

2003-10-21

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos