parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Lietuvos informacinei visuomenei asociacija „Infobalt“ pristato naują šiais metais projektą „Outsource2Lithuania“.

                  

Lietuvos informacinei visuomenei asociacija „Infobalt“ pristato naują šiais metais projektą „Outsource2Lithuania“, kuriuo siekiama suvienyti Lietuvos informacinių technologijų ir telekomunikacijų (ITT) įmones, potencialias paslaugų ir produktų eksportuotojas. 

 Šio projekto tikslas – padėti Lietuvos ITT įmonėms išsikovoti pirmaujančią vietą ITT resursų nuomos (offshore outsourcing)  paslaugų teikime Europoje, plėtoti lietuviškų ITT produktų/paslaugų teikimą bei nuomą pasaulio rinkai ir formuoti teigiamą Lietuvos ITT rinkos įvaizdį. Šiandien Lietuva neturi tokio įvaizdžio, tačiau yra visos tam reikiamos prielaidos.

 

„Gartner Inc.“ ekspertų vertinimu, ITT resursų nuomos užsienyje rinkos augimas vien per praėjusius metus sudarė apie 40 procentų. Lietuva kartu su kitomis Rytų Europos šalimis vertinama kaip viena iš patraukliausių tokio pobūdžio paslaugų teikėjų. 

Dalyvauti šiame projekte kviečiamos asociacijos „Infobalt“ įmonės, kurios savo verslą sieja su tarptautine veikla, eksporto skatinimu ir pan. 

Pirmajame projekto etape tikimasi sudominti apie 40 Lietuvos ITT įmonių: sistemų integravimo, programinės įrangos kūrimo, duomenų centro operatorius, taip pat mokymo institucijas, rinkodaros įmones bei ugdymo centrus. 

Strateginiai projekto veiklos sprendimai bus priimami bendru projekto dalyvių susitarimu. Projektą įgyvendins asociacijos „Infobalt“ administracijos darbuotojai. 

Naujojo projekto tikslams pasiekti bus pasitelkta veiksminga tarptautinė rinkodara: informacijos apie portalą platinimas užsienio eksporto internetinėse svetainėse bei specializuotuose leidiniuose, Lietuvos ITT potencialo atstovavimas pasauliniuose ITT paslaugų „offshore“ forumuose, potencialių partnerių DB, Lietuvos valdžios institucijų motyvavimas reklamuoti šį projektą užsienyje.

Projekto dalyviams bus organizuojami mokymo kursai (rinkodara, “eksportas,“outsourcing veiklos ypatumai, tarptautiniai verslo viešieji ryšiai, dalyvavimas verslo misijose ir pan.). 

Pasitelkus papildomus finansavimo šaltinius planuojama plėsti šio projekto pridėtinę vertę.Dalyvavimas projekte mokamas. Kiekviena įmonė, priklausomai nuo savo metinės apyvartos, mokėtų tam tikrą nario mokestį (nuo 1000 iki 3000 litų per metus). Papildomos lėšos bus skiriamos iš Lietuvos ir tarptautinių fondų. 

Kiekvienas projekto dalyvis galės patalpinti informaciją apie savo įmonę internete(eksporto portale www.outsource2Lithuania.com) ir kompaktiniame diske, kuris bus dalijamas potencialiems ITT resursų nuomos užsakovams Europos bei Azijos šalyse. 

 Informaciją apie įmonių veiklą, paslaugas ir produktus, asociacija „Infobalt” ir jos partneriai(LEPA, URM, ICC), platins visuose tiek Lietuvos, tiek ir užsienio ITT renginiuose. 

 Projekto dalyviams bus suteikta teisė naudoti ženklą Member of the Project „Outsource2Lithuania“.

  INFOBALT  SPAUDOS  CENTRAS

  

2004-02-06

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos