parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

„INFOBALT“ VIRTUALI PARODA 2003

„Infobalt“ virtuali paroda – tai išsamus parodos įvykių reportažas bei tiesioginis ekspozicijos vaizdas internete.

Kiekvienais metais vis didesnio populiarumo sulaukia virtuali paroda internete (www.infobalt2003.lt). Vien tik pernai čia apsilankė apie 100 tūkstančių „internautų“. Tai puiki galimybė parodos lankytojams ir dalyviams keistis naujausia informacija bei gera proga tiems, kurie negali apsilankyti parodoje, sužinoti visas „Infobalt 2003“ naujienas.

„Infobalt“ virtuali paroda - tai nepakeičiama priemonė parodos dalyviams sudominti jos lankytojus ir žurnalistus, iš karto atsakyti į jų klausimus, surengti spaudos konferencijas bei susitikimus. Kita vertus, lankytojai, net neužsukę į parodą, gali susirinkti visą reikiamą informaciją apie firmas, produktus bei parodos renginius.

„INFOBALT 2003“ SPAUDOS CENTRAS

Jau dešimtoji didžiausia Baltijos šalyse informacinių technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos paroda „Infobalt“ ir jos išvakarėse prasidedanti tarptautinė konferencija „Informacinė visuomenė 2003“ šiemet sulaukė didelio visų šalies dienraščių, radijo ir televizijos stočių bei regioninės spaudos dėmesio.

Naujosios technologijos ir šiais metais visą savaitę bus viena iš pagrindinių žiniasklaidos temų. Asociacijos „Infobalt“ informacinės savaitės (spalio 21 – 25 d.) renginiais itin domisi ir šalies politikai – Lietuvos Respublikos Seimo, Vyriausybės, Prezidentūros atstovai, ir kitos valstybės institucijos bei užsienio kompanijos. Susidomėjimą moderniomis, šiuolaikiškomis technologijomis vienaip ar kitaip išreiškia ir dauguma šalies gyventojų. Tai rodo nuolatos augantis „Infobalt“ parodos lankytojų skaičius bei itin daug virtualių lankytojų sulaukusi parodos „Infobalt“ versija internete (www.infobalt2002.lt).

„Infobalt 2003“ spaudos centro darbą asociacija „Infobalt“ jau trečius metus iš eilės organizuoja kartu su nepriklausoma naujienų agentūra BNS. Spaudos centro tikslas – surinkti ir pateikti žiniasklaidai kuo daugiau informacijos apie „Infobalt 2003“ renginius bei organizuoti žiniasklaidos susitikimus su renginiuose viešinčiais šalies ir užsienio valdžios pareigūnais, konferencijų ir parodos dalyviais.

Spaudos centras informuoja apie parodos įvykius ir platina dalyvių pateiktą informaciją, bendrauja su šalies bei užsienio spaudos, radijo, televizijos bei elektroninės žiniasklaidos atstovais, rūpinasi, kad informacija būtų pateikiama laiku, ir pateikia renginių analizes. Be to, atliekamos lankytojų bei dalyvių apklausos, derinami spaudos konferencijų tvarkaraščiai, organizuojami susitikimai su parodos svečiais ir dalyviais.

Žurnalistų patogumui nuo spalio 7 d. BNS terminale (http://terminal.bns.lt) veikia informacinės visuomenės technologijų savaitei „Infobalt 2003“ skirtas virtualus spaudos centras, kuriame pranešamos BNS naujienos renginio tema, teikiami parodos dalyvių bei organizatorių pranešimai žiniasklaidai, ITT forumo dokumentai, nuotraukos. Čia žurnalistai ras informacinės visuomenės savaitės renginių programą, spaudos centro renginių kalendorių, statistinės bei faktinės medžiagos IT tema. Naudotis specialiąja spaudos centro zona BNS terminale leidžiama akredituotiems žurnalistams.

Spaudos centre žurnalistams įrengtos kompiuterizuotos darbo vietos, suteiktos ryšio priemonės, elektroninio pašto bei interneto paslaugos. Pasibaigus „Infobalt 2003“ renginiams, labiausiai per visus metus ITT srityje nusipelniusiems žurnalistams bus įteikti „Geriausio metų žurnalisto“ diplomai ir vertingos dovanos.

KONKURSAI

Geriausio informacinių technologijų ir telekomunikacijų produkto konkursas

Per parodą „Infobalt 2003“ asociacija „Infobalt“ antrą kartą organizuoja konkursą „Geriausias lietuviškas informacinių technologijų ir telekomunikacijų ITT produktas“.

Asociacijos „Infobalt“ rengiamų geriausių Lietuvos ITT produktų rinkimų tikslas – skatinti produktų, pagrįstų naujausiomis technologijomis, kūrimą bei eksportą. Bus vertinama aparatinė bei programinė įranga, informacinės sistemos, mokslo tyrimai ir renkamas geriausias lietuviškas produktas. Vertinimo kriterijai: produkto vartojamosios vertės santykis su visais jo kaštais, marketingas, panaudotų (sukurtų) technologijų ir siekiamų tikslų atitikimas, jų naujumas ir paplitimas bei perspektyvumas. Bus atsižvelgiama ir į produkto teigiamą įtaką informacinių technologijų bei jomis pagrįsto verslo plėtrai bei populiarinimui Lietuvoje.

Konkursui priimami Lietuvoje pagaminti ITT produktai, pristatomi parodoje „Infobalt” Iš kiekvienos kategorijos išrenkamas vienas produktas, kuriam suteikiamas „Geriausio ITT produkto“ vardas.

Produktų kategorijos

 • Aparatinė įranga: kompiuterių, telekomunikacijų bei elektronikos technika ar jos moduliai.
 • Programinė įranga (pvz., apskaitos ir finansų, informacijos valdymo, mokomoji ir kt.).
 • Telekomunikacinis sprendimas.
 • Informacinės sistemos – logiškai išbaigtos tam tikro pobūdžio informacijos saugojimo, paieškos, pateikimo ir naudojimo sistemos (pvz., kompaktiniai diskai, interneto svetainės ir kt.).
 • Mokslo darbas.

Konkurso produktai vertinimo komisijai pristatomi parodos metu įmonių stenduose spalio 22 – 23 d. Nugalėtojai apdovanojami spalio 25 d. Didžiojoje konferencijų salėje

IT „guru“ rinkimai

Pirmą kartą Lietuvoje asociacija „Infobalt“ ir personalo paieškos ir atrankos kompanija „CV-Online Lietuva“ organizuoja IT „guru“ rinkimus.IT „guru“ rinkimai vyks Lietuvos parodų centre „Litexpo“ spalio 24 d. parodos „Infobalt 2003“ metu.

Renginio tikslas – ne tik išrinkti didžiausią autoritetą IT srityje, bet ir sulaukti konkrečių pasiūlymų dėl darbo ar stažuočių gerai žinomose IT įmonėse, taip pat kompanijose, turinčiose IT padalinius.

IT „guru“ rinkimuose dalyvaujantys IT specialistai suskirstyti į dvi grupes: sistemų administratorių (techniniai darbuotojai) bei IT projektų vadovų. Numatyti keli IT „guru“ rinkimų etapai: norintieji dalyvauti turėjo užsiregistruoti ir atsakyti į atrankinius klausimus, kuriuos parengė „Microlink“ specialistai. Pirmajame etape užsiregistravo per 100 pretendentų bei daugiau nei 20 kompanijų, kurios šiuo metu ieško įvairių IT specialistų. Atrinkti geriausi kandidatai dalyvaus pačiame renginyje, kurio metu, įvertinus atliktas įvairias užduotis, balsavimo būdu bus išrinktas IT „guru“.

Galutiniame šių rinkimų etape lemiamą žodį tars kompetentinga komisija, susidedanti iš personalo atrankos konsultantų bei IT srities specialistų.

IT „guru“ – tai ne tik nominacija, bet ir karjeros galimybės.

Konkurso laimėtojams prizus įsteigė viešbutis „Baltpark“.

ŽINIASKLAIDOS KONKURSAS

Geriausio metų leidinio, TV arba radijo bei metų žurnalisto rinkimai

Asociacija „Infobalt“ kasmet skatina aktyviausius ir profesionaliausius Lietuvos žiniasklaidos atstovus, rašančius apie informacines technologijas, informacinės visuomenės aktualijas ir renkančius medžiagą apie Lietuvos ITT rinką bei asociacijos „Infobalt“ veiklą.

ŽINIASKLAIDOS KONKURSO nominacijos:

 • Metų debiutas;
 • Metų leidinys;
 • Metų žurnalistas;
 • Metų žiniasklaidos priemonė;
 • Metų projektas;
 • „Infobalt“ savaitės nominacija.

Geriausio parodos „Infobalt 2003“ stendo konkursas

Parodos organizatorė asociacija „Infobalt“ rengia parodos „Infobalt 2003“ stendų konkursą. Konkurso tikslas – skatinti kurti modernius ir originalius stendus bei parodos „Infobalt“ įvaizdį. Šiais metais geriausią bei originaliausią stendus renka parodos lankytojai balsuodami trumposiomis žinutėmis (SMS) arba parodos infokioskuose. Išsamesnė informacija bus teikiama Informaciniuose centruose parodų centre „Litexpo”

Pagrindinės nominacijos:

 • Geriausias parodos „Infobalt 2003“ stendas;
 • Originaliausias parodos „Infobalt 2003“ stendas.

„INFOBALT“ VIP KLUBAS

„Infobalt“ VIP klubas – tai vieta, kur renkasi verslo, mokslo bei politikos elitas ir klubo aplinkoje kalbasi apie jiems rūpimus dalykus. Čia neskaitoma pranešimų, nerengiama pristatymų – čia ateinama susipažinti, pasikalbėti, sužinoti ir atsipalaiduoti.

Jau ketvirtus metus parodos „Infobalt“ organizatoriai atveria VIP klubo duris asociacijos „Infobalt“ įmonių vadovams, garbiems parodos svečiams, inteligentijos atstovams, žymiems mokslo ir kultūros veikėjams.

VIP klubas – tai vieta, kur gimsta nauji projektai, užmezgami kontaktai, susitinkama su senais verslo partneriais ir susirandama naujų.

Išsamios informacijos apie „Infobalt“ VIP klubo renginius galima rasti „Infobalt“ virtualioje parodoje www.infobalt2003.lt .

„Infobalt“ XXI a. restoranas

Interneto svetainė Meniu.lt ir restoranas „G-Lounge“ pristato projektą „G-Catering“. Čia bus galima susipažinti su IT ir interneto sprendimais, kurie taps neatsiejama maitinimo paslaugų dalimi ateityje. Šis projektas – tai šiuolaikinės virtuvės (restorano „G-Lounge“ valgiaraštis parengtas pagal europietišką ir Rytų virtuvę, jungiančią Japonijos, Tailando ir Vietnamo maisto gamybos tradicijų elementus) ir naujų IT technologijų sintezė. Meniu.lt nuolat tobulina ryšį tarp restoranų ir vartotojų, plečia šių paslaugų tinklą naudodama pažangias technologijas ir intelektualius sprendimus.

Tai bus pirmas novatoriškas žingsnis į modernesnį maitinimo paslaugų teikimą. Specialiai parodai bus skirta interneto svetainė www.catering.lt , o restorane įrengti specialūs maisto užsakymo terminalai. Parodos lankytojų patogumui – per keletą sekundžių pačių sudaromas pageidaujamų patiekalų sąrašas, kuris skaitmeniniu būdu nukeliauja tiesiai virėjui į rankas. Užsisakyti maistą į stendą galės tik parodos dalyviai – jiems parodos laikotarpiui bus išduoti specialūs registracijos kodai. Skaniai papietauti ir pasimėgauti modernia aptarnavimo sistema pačiame restorane galės visi lankytojai.

2003-10-14

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos