parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Informacinės technologijos Lietuvos verslui ir tarptautinė ITT specialistų meka

Dešimtoji paroda „Infobalt 2003“ sutampa su etapiškais pokyčiais šalyje. Lietuva pamažu tampa ES nare, taigi šalies ekonomikos laukia spartus žygis į Europos ekonominę erdvę. Lietuvos rinkos ekonomika jau pradėjo laikyti globalizacijos iššūkių egzaminą. Informacinės technologijos per šį dešimtmetį sparčiai ištobulėjo ir šiandien gali beveik viską. 2002 metais ITT rinka Lietuvoje pasiekė 5 milijardų litų apyvartą. Verslininkai ir „namų“ sektoriaus atstovai perka vis daugiau kompiuterinės įrangos ir telekomunikacijų paslaugų. Tačiau šių technologijų nauda ir ekonominis efektas atsiranda tik tuomet, kai kompiuteris, internetas ir kiti ITT „stebuklai“ tampa kasdienybe.

Įvairių sprendimų, kompiuterinės ir telekomunikacinės įrangos sukurta „visiems gyvenimo atvejams“, tačiau ar apie tai žino ir moka efektyviai pritaikyti jų potencialus vartotojas: verslininkas, valstybės tarnautojas, mokytojas ar studentas?! Vis labiau ryškėja atotrūkis tarp kuriančiųjų bei parduodančiųjų informacines technologijas ir jų pirkėjų. Pirkėjui reikia suprasti investicijų į programinę įrangą ekonominę naudą, telekomunikacijų infrastruktūrą, el. verslo, gamybos procesų ir finansinių srautų el. valdymo sistemas, interneto portalų kūrimo svarbą ir pan. Todėl atėjo metas įvairių sričių verslininkams susėsti prie vieno stalo ir pabandyti tarp „neribotų galimybių“ paieškoti apčiuopiamos naudos savo verslui bei visai šalies ekonomikai ir pasiekti aukštesnį konkurencingumo lygį tarptautinėje arenoje.

Didžiausios Baltijos regione tarptautinės informacinės visuomenės  technologijų parodos „Infobalt 2003“ organizatoriai kartu su LR ūkio ministerija maloniai kviečia visus Lietuvos verslininkus, mokslo ir valdžios vyrus apsilankyti profesionalams skirtoje parodos dalyje – ITT sprendimų forume (spalio 22 – 25 d., 5-osios salės galerija, dalis ekspozicijos – 4-ojoje ir 5-ojoje salėse).

Svarbiausi forumo akcentai – nauji Lietuvos ITT įmonių produktai ir sprendimai, tarpšakinis skirtingų ekonomikos sričių bendradarbiavimas diegiant į Lietuvos ūkį modernias technologijas bei panaudojant ES struktūrinių fondų lėšas, Lietuvos mokslo laimėjimų diegimas į gamybą bei jungtiniai užsienio šalių stendai parodoje ir lankytojai profesionalai iš užsienio.

Forumas – tai gera proga pasisemti novatoriškų idėjų bei išsakyti savąsias, užmegzti bendradarbiavimo ryšius. Čia galima sužinoti realius Lietuvos bei užsienio vartotojų poreikius, pristatyti jiems savo produktą ar idėjas, taip pat sukviesti potencialius vartotojus pagal atitinkamo produkto rinkos sektorius.

Forume 35 Lietuvos ITT įmonės pristatys per 50 savo sukurtų ITT produktų ir sprendimų, daugiau nei 20 Lietuvos mokslo bei švietimo institucijų demonstruos apie 40 inovatyvių sprendimų ir projektų. ITT sprendimų forumo seminarų programoje – apie 30 pranešimų. Jų autoriai nagrinės aktualiausias technologijų taikymo versle problemas, aptars eksporto, struktūrinių fondų, nuotolinio darbo ir verslo procesų valdymo klausimus. Geriausio 2003 lietuviško ITT produkto rinkimai parodys, „kas yra kas“ Lietuvos rinkoje.

Renginyje žada dalyvauti gausios užsienio šalių (JAV, Švedijos, Vokietijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Latvijos, Izraelio, Nyderlandų, Prancūzijos ir kitų) delegacijos, tikslinės vartotojų grupės, pirmaujančios ITT srityje kompanijos, mokslo technologijų parkai bei investuotojai.

ITT sprendimų forumas parodoje „Infobalt 2003“ – tai ITT naujovių birža, efektyvi marketingo ir įsitvirtinimo vietinėje bei pasaulinėje ITT rinkoje priemonė.

Forumo struktūra:

  • Lietuvos įmonių ITT sprendimai (5-osios salės galerija);
  • jungtiniai šalių stendai (5-oji salė);
  • mokslo ir technologijų parkas bei valstybinės institucijos (5-oji salė);
  • konferencijos „Informacijos visuomenė 2003“ praktiniai seminarai (5-osios salės galerija, ITT sprendimų forumo konferencijų salė ir spaudos centras);
  • mokslo ir technologijų parkai, klasteriai, visuomeninės organizacijos.

„Infobalt 2003“ ITT sprendimų forumas – tai bandymas neatsilikti, kai technologijų proveržis verčia ieškoti naujų komunikacijos ir verslo modelių, ir padėti Lietuvai, mažai valstybei, išsikovoti tvirtas pozicijas pasaulyje pagrindiniu savo ginklu – protu.

Džiugas Juknys
Asociacija „Infobalt“

2003-10-15

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos