parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

„Penkių kontinentų“ Interneto ir telekomunikacijų centras parodoje „Infobalt 2003“, stende S1.14 pristato kompleksinį duomenų apsaugos sprendimą. 

Šiais laikais praradus konfidencialią informaciją, galima prarasti pelną ir pinigus. „Penki kontinentai“ kviečia bendroves naudoti naujausią duomenų saugojimo būdą, kad duomenys nebūtų prieinami konkurentams ir kitiems piktų kėslų siekiantiems asmenims.

Panaudojant programines ir technines priemones, bendrovės vidinis tinklas ir kiekvieno vartotojo asmeninis kompiuteris patikimai saugomas nuo pašalinių.

„Stealth disk“ – kompleksinis duomenų apsaugos sprendimas. Jam įgyvendinti naudojama įmonės „Security IT“ programinė įranga ir „Aladdin“ elektroniniai raktai „e-Token“.

Elektroninis raktas – tai nedidelis, įprasto durų rakto dydžio įtaisas, kuriame saugomas užšifruotas slaptažodis. Norėdamas prieiti prie savo kompiuterio arba tinkle saugomų duomenų, vartotojas prijungia el. raktą prie kompiuterio USB jungties ir dar papildomai  įrašo slaptažodį.

Slapti bendrovės duomenys užšifruoti saugomi vadinamajame slaptajame diske, kuris failo pavidalu sukuriamas kompiuterio kietajame diske. Failas neprieinamas pašaliniams, netgi fiziškai ištraukus kietąjį diską. Tokių slaptųjų diskų gali būti sukurta keletas, ir prie kiekvieno iš jų gali prieiti keletas vartotojų, kurie turi tam teisę ir yra identifikuojami, prijungę asmeninius el. raktus. Duomenų atsarginės kopijos užšifruotu pavidalu įrašomos į laikmenas (diskelius, kompaktinius diskus).

Panaudojant šį sprendimą, duomenų apsauga garantuojama netgi prievartos atveju. Jei būsite verčiamas įrašyti slaptažodį ir suteikti priėjimą prie slaptų duomenų, turėsite šiam atvejui skirtą specialų slaptažodį, kurį įrašius, kompiuteris imituos operacinės sistemos veiklos sutrikimą. Po to sistema sunaikins slaptąjį diską, ir, net sužinojęs tikrąjį slaptažodį, įsibrovėlis nebegalės prieiti prie duomenų. O Jūs duomenis bet kada galėsite atkurti iš užšifruotų atsarginių kopijų.

Taigi naudodami šį duomenų apsaugos kompleksą galite būti ramūs dėl svarbių ir konfidencialių duomenų saugumo. 

Patalpino: Aina Kirdulienė, PENKI KONTINENTAI

2003-10-11

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos