parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Parodoje „Infobalt 2003“, stende S1.14, „Penkių kontinentų“ Interneto ir telekomunikacijų centras pristato universalių įrenginių seriją SERIP. Šie kompaktiški duomenų valdymo įrenginiai padės Jums operatyviai perduoti duomenis, stebėti svarbius pokyčius, sutaupys laiko ir išlaidų. Lietuvoje tai pirmieji, analogų neturintys, įrenginiai. Gaminami du „SERIP“ tipai:  adapteris „SERIP DATA“ ir  pokyčių stebėjimo įrenginys „SERIP TERMO“.

„SERIP DATA“

„SERIP DATA“ įrenginys pritaiko nuosekliosios jungties (COM) įrangą etherneto tinklui. Daugybė įrangos – bankinė įranga, mokėjimo terminalai, brūkšninių kodų skaitytuvai, kasos aparatai, loterijos mašinos, skaitikliai – turi nuoseklųjį įvadą, kuriuo jie gali būti prijungti tik prie vieno įrenginio. Jei norime šiuos įrenginius panaudoti plačiau, prijungti prie vietinio tinklo ar interneto, šis įvadas netinka, tam reikia etherneto (vietinio tinklo) jungties. SERIP įrenginys, prijungtas prie vieno iš minėtų įrenginių, pritaiko jį etherneto jungčiai. Per nuoseklųjį įvadą duomenys perduodami bemaž 100 kartų lėčiau, nei per etherneto jungtį. Be to, prijungus SERIP, duomenis galima perduoti dviem kryptimis.

Šis įrenginys padės bankininkams, energetikams, prekybininkams, pramogų verslo atstovams, sveikatos apsaugos darbuotojams, tinklų paslaugų teikėjams, telefono stotelių prižiūrėtojams ir kt. išplėsti funkcijas, sumažinti savo išlaidas ir sutaupyti laiko.

„SERIP THERMO“

Įrenginys „SERIP THERMO“ skirtas stebėti temperatūros ir įtampos pokyčius. Prie įrenginio gali būti prijungti keli termometrai (iki 8 vienetų), kurių kiekvienam nustatoma maksimali ir minimali temperatūra. Įvykus dideliems temperatūros pokyčiams, jie ne tik atsispindi įrenginio ekranėlyje, bet atsakingam asmeniui el. laišku ir SMS žinute perduodamas įspėjimas. Išsamų temperatūros pokyčių grafiką galima stebėti vietinio tinklo ar interneto svetainėje, kurioje veikia apskaitos sistema.

Technologijos taip ištobulintos, kad termometro funkcijas dabar gali atlikti nago dydžio mikroschema. Tokie termometrai gali būti įsiūti į ligonių antklodes ir plonyčiu laideliu (iki 100 m atstumu) prijungti prie valdymo įrenginio. Prie vieno „SERIP THERMO“ įrenginio gali būti prijungta ne tik keletas termometrų, bet ir daviklių, stebinčių įtampą. Tokiu atveju įrenginys informuotų  apie elektros dingimą.

Įrenginys puikiai tinka serverių, šaldiklių, gamybinių įrenginių, kurių veiklai svarbi atitinkama temperatūra, priežiūrai; ligoniams ir pagyvenusiems žmonėms slaugyti. 

Patalpino: Aina Kirdulienė, PENKI KONTINENTAI

2003-10-11

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos