parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė (stendas S1.14) aktyviai prisideda prie informacinės visuomenės ir elektroninio miesto kūrimo. Ši tema – vienas iš pagrindinių akcentų parodoje „Infobalt 2003“. 

Informacinis tinklas

Vienas iš šiuolaikiškų aktyvių visuomenės informavimo priemonių – internetas. „Penkių kontinentų“ įmonių grupė siūlo pasirinkti tinkamiausią prisijungimo prie interneto būdą: optinio kabelio linija, įprasta telefono linija, ADSL ryšio  būdu, skirtąja linija. Interneto paslaugos teikiamos visuose Vilniaus rajonuose, o pageidaujant – ir kituose Lietuvos miestuose.

Grupės įmonė „Skaineta“ tiesia informacinės visuomenės tinklą „Skynet“, kuris jungia šeimas, mokyklas, gydymo ir policijos įstaigas, visuomenines ir politines įstaigas. Dar niekada visos šie visuomenės dalys nebuvo taip arti. Jos gali aktyviai bendrauti, konsultuotis, diskutuoti per tinklą nors ir ištisą parą! Prie tinklo jau prijungta apie 3000 namų ūkių (šeimų, įmonių, organizacijų). „Skynet“ tinklo paslaugos nemokamai teikiamos darželiams, mokykloms, gydymo ir policijos įstaigoms, siekiant paskatinti Lietuvos technologinį švietimą ir prieinamumą visuomenei.

„Skynet“ tinklas tiesiamas optinio kabelio linijomis, tad suteikia ne tik spartų priėjimą prie interneto, bet ir galimybę naudotis spartaus (100 Mb/s) vidinio tinklo  paslaugomis: klausytis stereokokybės radijo, žiūrėti aukštos skaitmeninės kokybės vaizdo filmus, nemokamai kalbėtis interneto telefonijos priemonėmis, naudoti vaizdo konferencijų įrangą. 

Nuo el. darželio iki el. universiteto

„Penki kontinentai“ remia Lietuvos ugdymo įstaigas, vaikų namus, paramos ir labdaros fondus, tiekdama internetą, dovanodama kompiuterinę įrangą, knygas. Šiuo metu bendrovės iniciatyva kuriamas elektroninis ugdymo įstaigų projektas, kurio modeliu galėtų naudotis visi Lietuvos vaikų darželiai, vidurinės bei profesinės mokyklos, universitetai, kolegijos. El. ugdymo įstaigų projektas – el. miesto koncepcijos dalis. Jis suartins mokytojus, mokinius ir auklėtinius, jų tėvus.

  

Patalpino: Aina Kirdulienė, PENKI KONTINENTAI

2003-10-14

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos