parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Nors lietuviai neretai dar skeptiškai žiūri į prekybą per internetą, pirmasis lietuviškasis knygynas www.books.lt sulaukia vis daugiau pirkėjų. Per 2002 metus knygyne buvo įsigyta tris kartus daugiau prekių, nei per 2001-uosius, o 2003 metų 9 mėnesių pardavimai jau pasiekė visų 2002 metų pardavimų skaičių.

Knygyno prekių pasirinkimas irgi išaugo. Bendradarbiaujama su daugybe Lietuvos ir užsienio leidyklų, greitai gaunamos pačios naujausios knygos. Be knygų čia galima įsigyti ir vaizdajuosčių, kompaktinių ir DVD diskų.

El. knygynas patogus tuo, kad jame knygas galima įsigyti ištisą parą, neiškeliant kojos iš namų, norimą knygą paprasta susirasti naudojantis paieškos sistema.

Pirkėjams siūloma keletas prekių įsigijimo būdų: prekę užsisakyti ir atsiimti mokant grynaisiais pinigais; atsiskaityti banko pavedimu; susimokėti tiesiai per internetą, atsiskaitant populiariomis mokėjimo kortelėmis. „Hansa LTB“ klientai gali už el. knygyno prekes susimokėti ir per „Hanza.net“.

Knygyne sulaukiama pirkėjų iš Danijos, Šveicarijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Anglijos, JAV, Brazilijos, Korėjos. Užsienyje gyvenantys lietuviai ypač vertina lietuviškas kultūrines knygas ir filmus. Jie džiaugiasi galėdami knygyne įsigyti Viliaus Kavaliausko knygas apie lietuvių apdovanojimus „Už nuopelnus Lietuvai“, Rimanto Dichavičiaus rengiamą lietuviško meno kalendorių, Arūno Matelio ir Audriaus Stonio platininį filmą „Skrydis per Lietuvą“.

„Infobalt 2003“ parodos metu apsilankę „Penkių kontinentų“ stende S1.14 galėsite gauti 10 % nuolaidą kompiuterinei literatūrai. 

Patalpino: Aina Kirdulienė, PENKI KONTINENTAI

2003-10-15

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos