parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Turite veikiančią logistikos grandinę? Logistikos, tiekimo grandies, ar tik konkretaus sandėlio procesų modeliavimas bei optimizavimas, efektyvus darbo resursų panaudojimo modeliavimas, tikslingas informacinių sprendimų bei automatizuotų industrinių sistemų pritaikymas, dizainas ir įdiegimas dažnai yra labai naudingi įmonei plečiantis, reorganizuojantis ar tiesiog ieškant konkretaus uždavinio optimalaus sprendimo. Equinox ilgametė pasaulinė patirtis leidžia pažvelgti į tai profesionaliai ir išplečia jūsų galimybes.


Turite logistikos grandinės viziją? Naujos logistikos, tiekimo grandies, ar tik sandėlio dizainas, optimalus paskirstymo centrų bei saugojimo erdvės panaudojimas, infrastruktūros efektyvus išdėstymas ir architektūra, visų prekių bei informacinių srautų modelis, reikiamų industrinių valdiklių įtraukimo projektavimas yra gera pradžia jūsų ateities vizijai pagrįsti. Equinox – strateginis jūsų partneris, padėsiantis ne tik numatyti, planuoti, modeliuoti, bet ir įgyvendinti siūlomus sprendimus. Equinox įgyvendina jūsų vizijas.

 

 

Patalpino: Ernata Krivickienė, EQUINOX EUROPE, UAB

2003-10-17

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos