parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Mes siūlome didelį produktų ir paslaugų pasirinkimą įvairiems rinkos segmentams: maisto, tekstilės ir odos, elektronikos, žemės ūkio, energetikos, farmacijos, medienos, baldų, chemijos pramonei, didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonėms, transporto sektoriui, telekomunikacinėms įmonėms, paslaugų įmonėms, bibliotekoms.

Pastaruoju metu daug dėmesio skiriame belaidėms radio sistemoms, kurios pilnai realizuoja visas Roaming galimybes, atviros architektūros, leidžia Spectrum24 tinklu perduoti ne tik duomenis, bet ir balsą - tam naudojant Symbol radio tinklo telefonus. Per papildomas kompiuterines kortas galima prijungti platų spektrą įvairios įrangos - spausdintuvus, POS sistemas, esamus LAN tinklus ir pan.

Mobilių darbo vietų kūrimui, atliekamų funkcijų automatizavimui, siūlome nešiojamus duomenų kaupiklius. Pagrindinė gaunama nauda ir efektas - žymiai greitesnė prekių apskaita, informacijos įvedimo klaidų pašalinimas, labai greitas ir automatizuotas duomenų patekimas į apskaitos sistemą, aukštesnė darbo kultūra. Sandėlių apskaitos - prekių priėmimui, dislokacijai, išdavimui, inventorizacijai, perkainavimui, patikrinimui ir t.t. - automatizavimui siūlome radio terminalų įrangą, kuri leidžia siųsti ir gauti duomenis iš kompiuterio „realiu laiku” - veiksmo atlikimo metu.

Patalpino: Laura Staugaitienė, LINIKODAS

2003-10-22

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos