parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Parodoje „Infobalt 2003“, stende S1.14, „Penki kontinentai“ kartu su „Actual City Media“ (ACM) pristato renginių, videofilmų transliavimo projektą.

Bendrovės „Penki kontinentai“ specialistai sukūrė programinę įrangą „Unicaster“, leidžiančią interneto kamerų filmuojamus vaizdus perduoti ne tik į internetą, iš kur jie prieinami kompiuterių (http://unicaster.microsite.lt) ir WAP telefonų ekranuose (wap.5ci.lt/cam), bet ir į ACM lauko ekranus.

Lauko ekranuose virš pramogų centro „Akropolis“ ir virš Lietuvos operos ir baleto teatro buvo transliuotas pirmasis realybės šou „Akvariumas“, perduoti vaizdai iš barų „Indigo in Ice“, „Jazz&Rock Cafe“ ir „Senasis rūsys“, picerijos „Geltonasis submarinas“.

Šiemet rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais, panaudojant „Unicaster“ technologiją, pirmą kartą buvo įgyvendintas Europoje analogų neturintis videomeno projektas. Jį drauge surengė „Skynet Film Studio“, ACM ir kūrybinė organizacija „Involved“. Festivalyje pristatytas šiuolaikiškas lietuviškas videomenas: Jurgos Barilaitės, Artūro Railos, Valdo Ozarinskio, Vidos Čeponytės, Lino Jablonskio, Evaldo Jansono darbai.

Skaitmeninius videodarbus dabar galima peržiūrėti internete – www.albumas.lt. Mobiliųjų telefonų su WAP funkcijomis savininkai gali peržiūrėti filmukus ir telefono ekrane, prisijungę wap.albumas.lt. Videofilmų albumo numeris – 2064.

Videomeno festivalis sulaukė itin daug dėmesio ir teigiamų atsiliepimų, tad ACM ir „Skynet Film Studio“ nusprendė dar kartą pradžiuginti kino meno gerbėjus.

Spalio 17 ir 24 dienomis lauko ekranuose virš Operos ir baleto teatro, taip pat virš prekybos centro „Akropolis“ tuo pačiu metu – 00 00 – 01 00 val. bus demonstruojami tarptautinės Vasaros videostudijos 2001 – 2003 metų videofilmai.

Vasaros videostudija (VVS) pirmą kartą surengta 1995 metais Druskininkuose. 1996 metais ji vyko Latvijoje, 1997 – Estijoje. Šiais, kaip ir praėjusias metais, vasaros videostudija vyko Lietuvoje, Kuršių Nerijoje. Nuo 2002 metų vasaros videostudija organizuojama kaip Europos bendrijos „Socrates/Erasmus“ intensyvi programa – tarptautinė kūrybinė stovykla kino mokykloms. Kiekvienais metais yra pasirenkama vis kita vasaros videostudijos tema. Šiemet dėmesys buvo skirtas „Garso vizijai kine“. 

Šis projektas – visiškai nekomercinis. ACM nusprendė paaukoti laiką kinui. „Skynet Film Studio“ taip pat džiaugiasi galimybe populiarinti aukštųjų kino mokyklų atstovų sukurtus darbus. Tikimasi, jog šis projektas taps sėkmingo „Skynet Film Studio“ ir Lietuvos muzikos akademijos, Kino ir TV katedros mokomosios kino ir TV studijos bendradarbiavimo užuomazga.

Patalpino: Aina Kirdulienė, PENKI KONTINENTAI

2003-10-11

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos