parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Panda Antivirus GateDefender produktas yra visą srautą valantis ir skenuojantis aparatas. Jo paskirtis užkirsti kelią į įmonių bei organizacijų kompiuterinius tinklus virusams, kenkėjiškoms programoms bei įsilaužėliams. GateDefender yra įjungiamas tarp įmonės kompiuterinio tinklo ir interneto užsklandos (firewall) ir tikrina visą informaciją, kuri yra atsiunčiama arba išsiunčiama iš įmonės vidinio tinklo. Įrenginys itin dideliu greičiu gali skenuoti 7 skirtingais ryšių protokolais siunčiamą informaciją ir garantuoti patikimą apsaugą nuo išorinių kenkėjų atakų. Panda AntiVirus GateDefender labai paprastai įdiegiamas į bet kokį kompiuterių tinklą ir tam nereikia perskirstyti tinklo srauto. Šį įrenginį, pasinaudojant interneto naršykle, galima administruoti iš bet kurio kompiuterio, įjungto į įmonės tinklą. Kas dvi valandos yra  automatiškai tikrinama, ar nėra pasirodę nauji virusai, taip pat kas 12 valandų tikrinama, ar yra atnaujintas virusų tikrinimo mechanizmas. Panda AntiVirus GateDefender dirba labai efektyviai ir kompiuterių tinklo apkrovimui turi minimalią įtaką. Sistemoje taip pat numatytos išsamios ataskaitos ir perspėjimai apie kompiuterinių virusų aktyvumą.

Patalpino: Vitoldas Vidžiūnas, SONEX INDENTIFIKACINIAI DUOMENYS

2003-10-22

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos