parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Vakar „Penkių kontinentų“ įmonių grupės stende apsilankė „Mis Lietuva 2002“ Vaida Grikšaitė. Praėjusiais metais teisės universiteto studentė Vaida nugalėjo konkurse „Mis Klaipėda“. Taigi jai buvo suteikta galimybė kovoti dėl „Mis Lietuvos“ titulo. Devyniolikmetė Vaida, kuriai po 5 dienų sukaks dvidešimt metų, sako, kad konkursas - didžiulis išbandymas, kurį ji puikiai išlaikė. Gruodžio 6-ąją Vaida ketina atstovauti Lietuvai Kinijoje vyksiančiame konkurse „Mis Pasaulis“.

„Nuo pat mažumės jaučiu didžiulę trauką scenai, - prisipažįsta Vaida, todėl aš mielai sutikau vaidinti lietuvių seriale „Prokurorai“. V. Grikšaitė tiki, jog Lietuva nusipelnė, kad ir apie ją daugiau žinotų užsienyje, o Lietuvą pasauliui pristatyti galima panaudojant informacines technologijas.

Vaida Grikšaitė ir įmonių grupė „Penki kontinentai“ ketina dirbti kartu. Vaida užsidegė pati susikurti savo interneto svetainę, kurioje prisistatytų prieš išvykdama į „Mis Pasaulis“ konkursą. Tinklalapių dizainą gražuolei padės sukurti dizaino grupė „Lietaus dizainas“, o svetainės struktūrą ir turinį Vaida kurs pati. Įdiegus tinklalapių turinio valdymo sistemą „I-manager“ tai atlikti visiškai paprasta, nereikia išmanyti jokių tinklalapių kūrimo ir programavimo gudrybių.

Be to, Vaida numato išleisti ir savo elektroninį pristatymą kompaktiniame diske. Tam bus panaudota „Mix Media Book“ technologija. Tokie el. pristatymai jau sukurti kino režisieriui Arūnui Mateliui, dviems Viliaus Kavaliausko knygoms „Už nuopelnus Lietuvai“, konditerijos gaminių įmonei „Naujoji rūta“.

Patalpino: Aina Kirdulienė, PENKI KONTINENTAI

2003-10-23

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos