parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

BALTIC AMADEUS

Stendo nr.:    G5.06  

LIETUVA, LT-2600 VILNIUS, AKADEMIJOS G. 4
WWW:www.baltic-amadeus.lt
Vadovai:Viktoras Tonkich, prezidentas

Logo

„Apie save ir savo stendą“

Asmuo kontaktams

Elzė Pociūtė
Tel.:+370 5 278 04 00
Faks.:+370 5 278 04 09
E.paštas:info@baltic-amadeus.lt

Pagrindinė informacija apie produktą:

DOVAS – tai darbo organizavimo ir dokumentų valdymo sistema, užtikrinanti veiksmingą organizacijos veiklą, leidžianti skaidriai valdyti visus darbus ir dokumentus, padedanti greitai įvertinti, kaip vykdoma užduotis ar laiku atsakyti į klientų bei interesantų užklausimus.
DOVAS:
- lengvai valdomas, prisitaiko prie organizacijos darbo tvarkos, tradicijų, taupo pagrindinei įmonės veiklai skiriamą laiką. Turi įprastą vartotojo sąsają, todėl su DOVU paprasta dirbti ir be papildomų mokymų;
- automatizuoja kasdienius monotoniškus darbus, jų priežiūrą, kontrolę ir analizę;
- integruoja visus organizacijos padalinius, tarp jų – ir geografiškai išbarstytus, į bendrą sistemą. Be to, sistema prieinama internetu per saugų, koduojamą kanalą iš bet kurios pasaulio vietos;
- svarbiausią informaciją pateikia viename lange – galima stebėti atskiro darbuotojo, skyriaus ar visos organizacijos užimtumą, dokumentų srautus, darbų eigą, rezultatus, matyti vėluojančius darbus ar dar neapdorotus dokumentus.

Produkto rinka:

DOVAS skirtas ir valstybinėms, ir privačioms organizacijoms, kuriose yra intensyvūs vidiniai bei išoriniai dokumentų ir užduočių srautai. DOVAS šią „informacijos jūrą“ padeda sisteminti, valdyti, kontroliuoti ir analizuoti.

Marketingas:

Valstybinis sektorius:
◦ Žemės ūkio ministerija (200 vartotojų),
◦ Švietimo ir mokslo ministerija (200 vartotojų),
◦ Nacionalinė mokėjimo agentūra (50 vartotojų),
◦ Vertybinių popierių komisija (30 vartotojų),
◦ Kauno kolegija (30 vartotojų),
◦ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra (25 vartotojai).
● Privatus sektorius:
◦ AB „Mažeikių nafta“ (250 vartotojų),
◦ AB „Lietuvos dujos“ (50 vartotojų),
◦ AB „Audimas“ (50 vartotojų),
◦ AB „Alita“ (20 vartotojų),
◦ UAB „Skaidula“ (50 vartotojų),
◦ UAB „Baltic Amadeus“ (100 vartotojų).
DOVĄ tiesiogiai platina „Baltic Amadeus“ ir teikia visas susijusias paslaugas: analizavimas, konsultavimas, papildomų modulių projektavimas ir kūrimas, diegimas, konfigūravimas, integravimas su kitomis sistemomis, apmokymas, palaikymas.

Tolimesni produkto vystimosi planai:

„Baltic Amadeus“ siekia būti darbo organizavimo ir dokumentų valdymo rinkos lyderiu. Aktyviausiai dirbama valstybiniame sektoriuje, tačiau privačiose organizacijose DOVAS taip pat sėkmingai yra ir bus diegiamas.

InfoBalt’2003 ITT sprendimų forumo metu Baltic Amadeus pristato savo IT sprendimus

Jau šešioliktus metus Lietuvos IT rinkoje dirbanti UAB “Baltic Amadeus” šiemet “Infobalt’2003” parodoje dalyvauja ITT sprendimų forume, kuris yra savotiška ITT naujovių birža ir naujų būdų įsitvirtinti vietinėje ir pasaulinėje rinkoje paieškos. “Baltic Amadeus” parodoje pristatys Lietuvos informacinei verslo visuomenei IT sprendimus, padedančius organizacijoms valdyti vidinius procesus bei informacijos srautus, kurti naujas elektronines paslaugas, integruoti ne tik vidines sistemas bet ir automatizuoti dokumentų, duomenų mainus su partneriais ar klientais.

 ITT sprendimų forume pristatome naujausius informacijos apdorojimo sprendimus, paremtus turtinga bendrovės patirtimi ir pažangiausiomis bendrovės partnerių – Microsoft, Progress, Sonic, Actuate  ir kitų – technologijomis:

 DOVAS – tai darbo organizavimo ir dokumentų valdymo sistema, užtikrinanti efektyvią organizacijos veiklą, leidžianti skaidriai valdyti visus darbus ir dokumentus, padedanti greitai įvertinti, kaip vykdoma užduotis ar laiku atsakyti į klientų bei interesantų paklausimus.

 ACTUATE – e.informacijos analizės ir pristatymo sprendimai.

Actuate produktų šeima, skirta ataskaitų kūrimui, generavimui, valdymui ir pateikimui vartotojams bei duomenų analizei. Šie sprendimai lengvai ir skaidriai integruojami į egzistuojančias įmonės e.verslo sistemas.

 SONIC – e.verslo sistemų integravimo sprendimai.

Sonic produktų šeima – tai sistemų ir aplikacijų integravimo platforma, jungianti įmonės vidaus aplikacijas, verslo partnerių informacines sistemas ir interneto servisus į vieningą informacijos mainų infrastruktūrą.

 AXAPTA – verslo valdymo sistema – tai visapusiška šiuolaikinė didelių ir vidutinių įmonių verslo valdymo sistema. Axapta skirta padėti vidutinėms ir didelėms įmonėms išnaudoti visas verslo galimybes ir sėkmingai konkuruoti rinkoje.

Stambiausius projektus bendrovės šiemet įgyvendino  AB “Mažeikių Nafta”, Žemės ūkio ministerijoje, Švietimo ir mokslo ministerijoje, AB “Audimas”, AB “Vilniaus Bankas” ir kitose organizacijose.

Stendo numeris “InfoBalt’2003” ITT sprendimų forume:  G5.06 (5-osios salės galerija)

Apie „Baltic Amadeus“:

“Baltic Amadeus” yra pirmoji Lietuvoje IT bendrovė, pradėjusi veiklą 1988 metais. Bendrovė aktyviai kuria ir diegia IT sprendimus valstybinėms bei privačioms organizacijoms, teikia IT paslaugas, prekiauja kompiuterine, biuro technika bei programine įranga. 2001 m. buvo įdiegta ir sertifikuota kokybės valdymo sistema, atitinkanti ISO 9001 standarto reikalavimus. Daugiau apie Baltic Amadeus:

 Elzė Pociūtė, Reklamos ir viešųjų ryšių vadybininkė     

Tel. pasiteiravimui: (8-5) 2780404 arba 2780400 

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos