parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

EURITECHA, UAB

Stendo nr.:    G5.10  

LIETUVA, LT-3031 KAUNAS, STUDENT? G. 65-404
WWW:www.euritecha.lt
Vadovai:Liutauras Lipavičius
Sergej Gucaga

Logo

Asmuo kontaktams

Sergej Gucaga
Tel.:+370 37 30 08 36
+370 686 80 441
Faks.:+370 37 30 08 36
E.paštas:contact@euritecha.lt

Pagrindinė informacija apie produktą:

Dauguma iki šiol atliktų „Software Outsourcing“ buvo susiję su inovatyvumu:
„Skambiuteris“: šis sprendimas interneto vartotojams leidžia naudotis telefono funkcijomis iš kompiuterio. Buvo panaudotos „Voice over IP“ technologijos, kurios 9 kb/s greičiu leidžia perduoti balsą. Šis sprendimas buvo vienas pirmųjų, kuris turėjo integraciją su „hansa.net“ ir Vilniaus banko atsiskaitymu internetu.

„BizTalk“: šio produkto paskirtis – keistis verslo informacija tarp įvairių sistemų. Šis sprendimas leidžia suvienyti informaciją iš įvairių sistemų į vieną visumą ir atlikti verslo operacijas. Atliekami integravimo darbai su lietuviškomis apskaitos programomis, tokiomis kaip „Exapta“. Duomenys iš kliento į sistemą atkeliauja per HTTPS, HTTP ir paštu. Duomenys yra įvairaus formato: tekstinio, CSV, XML.
Paminėti tik keli sprendimai iš daugelio. Mūsų pagrindinis pranašumas: visi sprendimai buvo atlikti greitai ir laiku!!! Visi sprendimai – 100 proc. naudojami.

Produkto rinka:

Galutiniai klientai:
• didmenininkai,
• gamintojai,
• telekomunikacijos,
• televizijos.
Tarpininkai, užsiimantys programinės įrangos gamyba ir turintys rinką.
Įmonėms, turinčioms IT rinką, kartais neužtenka savo turimų resursų arba jos neturi specifinių žinių, kurių reikalauja klientas, ir jie jaučia poreikį turėti partnerių arba samdyti papildomus darbuotojus. Partnerystė būna įvairaus lygio:
• atiduodamas daryti visas kliento projektas, tik šiuo atveju klientas dažniausiai nežino, kad projektą daro subrangovas;
• persamdomi darbuotojai, nes bendrovei pritrūksta darbuotojų su reikiamu „know how“; samdomas darbuotojas, turintis specifinių žinių;
• atiduodama daryti dalis projekto.

Marketingas:

„Software Outsourcing“ buvo eksportuojamas i Šveicariją ir JAV. Projektams mes taikome fiksuotą laiką ir kainą. Projektų kaina priklauso nuo rinkos kainos, darbų apimties, sudėtingumo, apmokėjimo terminų. Parduodama tiesiogiai, per partnerius arba per savo atstovus. Atliktiems „Software Outsourcing“ sprendimams organizuojame personalo mokymo kursus, konsultacijas ir taikome garantiją.

Tolimesni produkto vystimosi planai:

Tolesni produkto plėtros planai: pagreitinti projektų atlikimų terminus, tiksliau suprasti kliento tikslus, kad mūsų sprendimai jam būtų kuo naudingesni.

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos