parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

TELEKONTA, UAB

Stendo nr.:    G5.13  

LIETUVA, LT-2006 VILNIUS, NAUGARDUKO G. 15/28
WWW:www.telekonta.lt
Vadovai:Svajūnas Bernotas, gen. direktorius

Logo

Straipsniai virtualioje parodoje:

Forumo renginiai - 1 str.

Asmuo kontaktams

Laimutis Vaitkevičius
Tel.:+370 5 215 18 49
+370 5 215 18 47
Faks.:+370 5 239 51 72
E.paštas:info@teltech.lt

Pagrindinė informacija apie produktą:

Sistema KAUKAS nenaudoja įprasto kabelinio ryšio linijų - tai specializuota telemetrinė sistema, sukurta „Telekontos“ universalaus valdiklio TUV-02 pagrindu, pajungianti nutolusių stacionarių objektų apsauginę signalizaciją į centralizuotos apsaugos pultą ir kartu atliekanti pasirinktas objekto valdymo funkcijas. Pristatomą sistemą sudaro objektuose įrengti standartiniai valdymo moduliai ir sistemos kontrolės centras. Sistema KAUKAS naudoja pačias moderniausias paketinio duomenų perdavimo GSM tinklu - GPRS (angl. General Packet Radio Service) technologijas, todėl sistemos objektai gali būti bet kurioje ryšio zonos vietoje. Produktas sukurtas išskirtinai Lietuvoje, jo analogai nežinomi. Sistemą galima plėtoti, ji jungia neribotą vienu metu saugomų ir valdomų objektų skaičių. Pigus ir patikimas GPRS komunikacijos būdas GSM tinklais, nesudėtingas instaliavimas objekte - pagrindiniai rodikliai, apibūdinantys praktinę produkto naudą vartotojui.

Produkto rinka:

Produktas skirtas masiniam vartojimui. Vartotojų grupės:
1) įmonės, organizacijos, bendrijos,
2) specialiosios tarnybos,
3) atskiri fiziniai asmenys (individualių namų, butų savininkai ir valdytojai) – kai naudojamas individualus sistemos KAUKAS variantas: čia komunikuojama be apsaugos centro ir tik SMS pranešimais tarp objekto ir 1–5 mobiliųjų vartotojo / aptarnaujančio personalo telefonų (savarankiškas sprendimo variantas, pavadintas kaip „Pirtelės“ monitorius).
Sistema KAUKAS praktiniam vartojimui įdiegta bendradarbiaujant su UAB AKTKC – Apsaugos centras, kuriame instaliuota sistemos programinė įranga ir atliekamas saugomų bei valdomų objektų monitoringas.
Sistema objektuose pradėta diegti nuo 2003 m. vasario mėnesio.
Produkto diegimu aktyviai domisi ir kitos apsaugos bendrovės.

Marketingas:

Produktą galima įsigyti UAB „Telekonta“ įmonių grupės pardavimų salonuose arba iš mūsų partnerio UAB AKTKC – Apsaugos centras bendrovėse.
Pardavimo kaina instaliuotojams priklauso nuo įsigyjamų sistemos KAUKAS vykdomųjų modulių skaičiaus: perkant ne mažiau kaip 20 vnt. VM speciali programinė įranga, veikianti su apsaugos centruose naudojamomis standartinėmis pultų programomis (pvz., „AliarmSys“, „Siemsas“), parduodama nemokamai. Šiuo metu pagrindinė vykdomojo modulio kaina - 1699 Lt su PVM.

Tolimesni produkto vystimosi planai:

Planuojama plėsti funkcines galimybes.

Virtualioje parodoje:

Forumo renginiai:
Renginys: Parodos dalyvių pasveikinimas

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos