parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

KEMEK ELEKTRONIKA, UAB

Stendo nr.:    G5.07  

LIETUVA, LT-2022 VILNIUS, LAISV?S PR. 85
WWW:www.kemeke.com
Vadovai:Saulius Kargaudas, direktorius

Logo

Tel.:+370 5 249 10 10
Faks.:+370 5 249 10 19
E.paštas:info@kemeke.com

Pagrindinė informacija apie produktą:

„Thermoview“ programos ištakos – mūsų klientų užsakymai sukurti labai paprastą naudoti, bet funkcionalią monitoringo / valdymo programą.

„ThermoView“ programa skirta informacijai apie temperatūros pokyčius iš temperatūros valdiklių rinkti ir jai atvaizduoti ar išsaugoti įvairiais būdais: grafiškai ir skaitmeniniu formatu kompiuterio monitoriuje, diske ar bet kuriame LAN kompiuteryje.

Pagrindinės programos savybės: matavimo / valdymo įrenginių prijungimas prie kompiuterių, tų įrenginių rodmenų grafinis atvaizdavimas kompiuterio ekrane ir nuotolinis valdymas bei duomenų šifravimas ir reikalingos informacijos išsaugojimas.

„Thermoview“ pritaikyta dirbti gamybinėje ir pramoninėje aplinkoje bei naudojama ten, kur reikalingas kompiuterinis gamybos, ypač su terminiu produktų ar medžiagų apdorojimu susijęs, proceso valdymas (pvz., kepyklose, elektrodų gamyboje ir kt.).

Produktas unikalus tuo, kad surado nišą tarp didžiausio pasaulyje temperatūros valdiklių gamintojo specializuotos programinės įrangos ir turėtų tapti vienu iš standartinių OMRON parduodamų produktų.

Produktas 100 proc. pagamintas UAB „Kemek Elektronika“, dėl jo savybių buvo aktyviai konsultuojamasi su specialiai tam sukurta „OMRON Electronics“ panelinių įrenginių produkto vadybininkų grupe.

Tolimesni produkto vystimosi planai:

Šio produkto gamyba ir plėtra - viena iš įmonės verslo strategijos krypčių. „Thermoview“ bus plėtojama versijomis, kurias numatoma išleisti kartą per pusmetį. Paketas bus plėtojamas keletu krypčių.

Pirmoji – tai nuoseklus aptarnaujamų įrenginių (iš pradžių – temperatūros valdiklių, o vėliau – ir bet kurių įrenginių, turinčių RS232, USB ir pan. prievadus) skaičiaus plėtimas. Kartu su naujų įrenginių prijungimu (pvz., slėgio, drėgmės daviklių, svarstyklių, lipdukų spausdintuvų) plėsis ir programos funkcionalumas.

Antroji – papildomų specializuotų modulių kūrimas. Pavyzdžiui, pirmasis toks modulis, planuojamas jau kitoje programos versijoje, yra „receptų“, kuris vartotojams leis lengvai pasirinkti individualų temperatūros režimą ir jį išsaugoti atmintyje. Vėliau, kuriant gaminį, kuriam reikia tokio režimo, šis tiesiog aktyvuojamas.

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos