parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

LINKARTA, UAB

Stendo nr.:    G5.21  

LIETUVA, LT-2005 VILNIUS, ?ALGIRIO G. 88-502
WWW:www.linkarta.lt
www.easyweb.lt
Vadovai:Gintautas Kučas, direktorius

Logo

Asmuo kontaktams

Eglė Poteliūnaitė, Vida Elskytė
Tel.:+370 5 275 27 03
Faks.:+370 5 275 27 03
E.paštas:info@linkarta.lt

Pagrindinė informacija apie produktą:

„EasyWeb“ - tai moderni svetainių turinio valdymo sistema,
sukurta atsižvelgiant į augančius vartotojų poreikius patiems administruoti savo interneto svetaines. Įdiegus šią sistemą tampa lengviau atnaujinti informaciją tinklalapiuose, keisti struktūrą ir pan. Sistemą sudaro standartinės funkcijos: WYSIWYG redaktorius, informacijos publikavimo ir suspendavimo, vartotojų teisių bei tinklalapių maketavimo sistemos, dokumentų ir nuotraukų bibliotekos, daugiakalbiškumo sistema, administravimo veiksmų kaupimas bei detali statistika. Standartiniai moduliai: tinklalapio spausdinimo versija, svetainės planas, paieška, naujienų archyvavimas ir prenumerata. Taip pat papildomi moduliai: banerių sistema, D.U.K. biblioteka, skelbimų lenta, renginių tvarkaraštis, savaitės citata, balsavimų, diskusijų ir forumo, nuotraukų galerijos, orų prognozės, teikiamų paslaugų moduliai, elektroninė kontaktų knyga (skirta valstybinėms institucijoms), teisės aktų biblioteka, prekių katalogai ir el. komercijos modulis. Į „EasyWeb“ sistemą lengvai integruojami ir specifiniai moduliai, suprogramuoti pagal kliento poreikius.

Produkto rinka:

Pagrindinės vartotojų grupės: valstybinės organizacijos, komercinės įmonės, norinčios pačios valdyti ir administruoti savo interneto svetainę, komercinės įmonės, norinčios prekiauti internetu.

Marketingas:

Produktas parduodamas tiesiogiai. Taip pat sistemą platina partneriai, su kuriais pasirašytos bendradarbiavimo sutartys.

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos