parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

SKAITOS KOMPIUTERI? SERVISAS (SKS), UAB

Stendo nr.:    G5.27  

LIETUVA, LT-3005 KAUNAS, LIETUVI? G. 1
WWW:www.sks.lt
www.vaistai.lt
Vadovai:Virginijus Jasaitis
Valdas Trinkūnas

Logo

Asmuo kontaktams

Mindaugas Janaščius
Tel.:+370 37 32 32 01
Faks.:+370 37 30 10 60
E.paštas:info@sks.lt

Pagrindinė informacija apie produktą:

Verslo valdymo internetinės sistemos.
Programiniai moduliai, duomenų bazių struktūros ir metodikos įvairioms įmonės veiklos sritims pateikti internete. Pagrindinis interaktyvios internetinės svetainės variklis, apimantis vartotojų registraciją ir autorizaciją, prekių bei paslaugų pateikimą, užsakymų priėmimą ir jo sekimą.
Projektas remiasi pasaulyje pripažinta technologija LAMP – Linux/ Apache / MySQL / PhP.
-------------
Vis daugiau įmonių supranta, kad verslo valdymas internetu joms gali suteikti konkurencinį pranašumą, tiesiogiai padidinti pardavimus, o ypač – sumažinti verslo aptarnavimo išlaidas, laisvus resursus panaudojant savo veiklai plėtoti. Mūsų sukurtos ir pristatomos verslo valdymo internetinės sistemos padeda pasiekti šį tikslą. Pirmą kartą sistema įdiegta 2000 m. projekte http://rinkis.lt. Nuo to laiko ji tobulinama ir diegiama įvairiuose projektuose. Įvertinus kiekvienos veiklos rūšies ar net įmonės specifiką, standartiniai internetiniai užsakymų ar duomenų įvedimo bei apdorojimo moduliai dažniausiai netinka. Todėl mes daugiausiai dėmesio skiriame realiam verslo valdymo sistemos diegimui į konkrečią įmonę - nuo veiklos ir poreikių specifikos išsiaiškinimo iki visiško įdiegimo, mokymo ir tolesnio sistemos aptarnavimo. Mūsų tikslas – įdiegti internetinę verslo valdymo sistemą, kuri klientui užtikrintų realią naudą.

Produkto rinka:

Vidutinio dydžio įmonės. Įdiegtas interneto svetainėse: http://rinkis.lt, http://skaityk.lt, http://24x7.lt, „Kredyt Bank“ vidinėje darbo su klientais sistemoje, šiuo metu diegiamas Biomedicinos tyrimų centro užsakymų sistemoje.

Marketingas:

Pritaikymas ir diegimas pagal kliento verslo modelį, adaptavimas prie turimų informacinių sistemų, mokymas. Svetainės palaikymas ir priežiūra.
Produkto kaina su įdiegimu - 20 000-60 000 Lt.
Tiesioginis pardavimas.

Tolimesni produkto vystimosi planai:

Šio produkto pagrindu planuojame plėtoti savo įmonės informacines sistemas, automatizuoti pardavimus ir tiekimus bei ryšių su klientais valdymą (CRM).

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos