parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

SONEX GRUP?, UAB

Stendo nr.:    G5.24  

LIETUVA, LT-2009 VILNIUS, ?EMAIT?S G. 21, P/D:lauras.jasinskas@sonex.lt
WWW:www.sonex.lt
Vadovai:Arūnas Bartusevičius, gen. direktorius ir valdybos pirmininkas

Logo

Asmuo kontaktams

Lauras Jašinskas
Tel.:+370 5 239 78 30
Faks.:+370 5 239 78 31
E.paštas:info@sonex.lt

Pagrindinė informacija apie produktą:

Dokumentų valdymo sistema DOCLEAD užtikrina visišką organizacijos darbo ir raštvedybos elektronizavimą bei automatizavimą - pradedant dokumentų gavimu ar sukūrimu, baigiant jų perdavimu archyvuoti. DOCLEAD organizacijoms leidžia pereiti prie darbo su elektroniniais dokumentais, užtikrinant dokumentinio darbo standartizaciją, dokumentų kūrimą, darbą su korespondencija, užduotimis, archyvo valdymą, dokumentų saugojimą, posėdžių organizavimą, darbą su vidiniais įmonės dokumentais. Taip pat sistema užtikrina patogią konfigūruojamą vartotojo sąsają, galingą paieškos sistemą, konfigūruojamų ataskaitų biblioteką, greitą ir konfigūruojamą pranešimų bei priminimų sistemą, darbo su elektroniniu parašu funkciją, momentinį dokumentų perkėlimą ir platinimą darbuotojams, patikimą saugumo sistemą, informacijos konfidencialumą, vartotojų veiksmų auditą, integraciją su kasdienių dokumentų kūrimo programomis bei dar daugybę papildomų funkcijų, garantuojančių maksimaliai patogų darbą su elektroniniais įmonės dokumentais.

Produkto rinka:

DOCLEAD dokumentų valdymo sistema – tai visiškai naujas UAB „Sonex grupė“ produktas, sukurtas naudojant naujausias „Microsoft“ technologijas. Produktas sukurtas išanalizavus įmonių poreikius ir atsižvelgus į būtinybę standartizuoti įmonių darbo procesus, Lietuvai stojant į ES bei diegiant kokybės valdymo standartus. Produktas sukurtas bendradarbiaujant su didžiausia pasaulio programinės įrangos gamintoja „Microsoft“ ir naudojant pačias naujausias technologijas.

Marketingas:

Produktas skirtas vidutinėms ir didelėms organizacijoms.

Tolimesni produkto vystimosi planai:

Tai yra naujausias ir vienas iš perspektyviausių UAB „Sonex grupė“ sukurtų informacinių sprendimų, kuris atveria naujas perspektyvas plėtojant informacinių sistemų kūrimą ir diegimą visame Baltijos regione.
Produktas diegiamas Lietuvoje ir Latvijoje. Planuojama pristatyti Estijos ir Baltarusijos rinkose.

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos