parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

SONEX KOMPIUTERIAI

Stendo nr.:    G5.24  

LIETUVA, LT-3009 KAUNAS, SAVANORI? G. 282A, P/D:lauras.jasinskas@sonex.lt
WWW:www.sonex.lt
Vadovai:Česlovas Stanaitis

Logo

Asmuo kontaktams

Lauras Jašinskas
Tel.:+370 37 40 00 40
Faks.:+370 37 40 00 50
E.paštas:info@sonex.lt
lauras.jasinskas@sonex.lt

Pagrindinė informacija apie produktą:

Liberalizavus Telekomunikacijų įstatymą Lietuvoje atsirado galimybė kurtis virtualiems telekomunikacinių paslaugų teikėjams, kurie neplėtoja savo telekomunikacinio tinklo, o naudojasi esamų telekomunikacinių paslaugų teikėjų infrastruktūra. EUROCAS sistema virtualiesiems operatoriams leidžia atlikti pilną telefoninių pokalbių ir kitų paslaugų apskaitą, generuoti ir spausdinti ataskaitas, pateikti informaciją klientams.

Produkto rinka:

Sistema sukurta Lietuvoje. Visi EUROCAS kūrimo darbai – analizė, projektavimas, programavimas, testavimas ir priežiūra - atliekami UAB „Sonex kompiuteriai“ IT sprendimų kūrimo skyriuje. Produktas sukurtas atsižvelgiant į Lietuvos rinkos poreikius ir informacinių technologijų plėtros perspektyvas. Tai pirmasis produktas Lietuvoje, skirtas virtualių telekomunikacinių paslaugų operatorių teikiamų paslaugų apskaitai.

Marketingas:

EUROCAS skirtas virtualies telekomunikacinių paslaugų operatoriams, kurie neplėtoja savo telekomunikacinio tinklo, o naudojasi esamų telekomunikacinių paslaugų teikėjų infrastruktūra. Sistema šiuo metu Lietuvoje naudojasi du virtualūs operatoriai, dar du virtualūs operatoriai naudojasi demonstracine versija.

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos