parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

ELEKTRONIN?S LEIDYBOS NAMAI, UAB

Stendo nr.:    G5.23  

LIETUVA, LT-2014 VILNIUS, AUK?TAI?I? G. 7
WWW:www.eln.lt
Vadovai:Kristijonas Mazūras, direktorius

Logo

Tel.:+370 5 260 14 71
Faks.:+370 5 260 14 70
E.paštas:office@eln.lt

Pagrindinė informacija apie produktą:

UAB „Elektroninės leidybos namai“ kartu su UAB „Informaciniai projektai“, UAB „Techna orbis“ ir UAB „Elmprojektas“ pristato bendrą kompleksinį produktą - Verslo valdymo konsolę. Mūsų įmonės funkcija šiame projekte - interaktyvios komunikacijos įrankis, kurio tikslas – užtikrinti veiksmingą interaktyvią komunikaciją, suderintą su įmonės verslo monitoringu, technologiniais sprendimais ir kompetencija tiek įmonės išorėje, tiek viduje. Šis įrankis apima esamos įmonės vidinių ir išorinių interaktyvios komunikacijos priemonių (interneto/intraneto, multimedijos, m. sprendimų) įvertinimą, konsultacijas jiems tobulinti, sprendimų įdiegimą ir palaikymą. Tokiu būdu užtikrinamas įmonės virtualių verslo valdymo bei rinkodaros įrankių (vidinių ir išorinių) vientisumas ir veiksmingumas, bei – kas ne mažiau svarbu - suderinamumas su kitais verslo valdymo komponentais.
Konsorciumo tikslas - pateikti Lietuvos rinkai kompleksinį verslo valdymo įrankių rinkinį - Verslo valdymo konsolę, su kurio pagalba Lietuvos įmonės sustiprins savo konkurencinius gebėjimus tiek vidaus, tiek užsienio rinkose.

Produkto rinka:

Lietuvos verslo sektoriaus įmonės (paslaugų, gamybinės, prekybinės ir kt.), valstybinės organizacijos ir kitos institucijos, kurioms svarbus veiksmingas, produktyvus ir kokybiškas verslo valdymas.

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos