parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

TECHNA ORBIS, UAB

Stendo nr.:    G5.22  

LIETUVA, LT-2100 VILNIUS, J. JASINSKIO G.16
WWW:www.technaorbis.lt
Vadovai:Saulius Vasiliauskas

Logo

Tel.:+370 5 252 62 00
Faks.:+370 5 252 62 20
E.paštas:info@technaorbis.lt

Pagrindinė informacija apie produktą:

Mūsų įmonė kartu su UAB „Informaciniai projektai“, UAB „Elektroninės leidybos namai“ ir UAB „Elmprojektas“ sukūrė bendro kompleksinio produkto - Verslo valdymo konsolės - technologinių sprendimų įrankį, kuris leidžia objektyviai įvertinti esamą ir veiksmingai plėtoti įmonės IT infrastruktūrą, ją prižiūrėti, tinkamai parinkti reikalingą programinę įrangą, užtikrinti duomenų saugumą ir prieinamumą, kontroliuoti investicijas į IT ūkį. Pagrindinė Verslo valdymo konsolės nauda – įmonės gali laiku gauti pilną ir kvalifikuotą informaciją bei pagalbą ir plėtoti verslą, spręsti įvairius verslo valdymo uždavinius.

Produkto rinka:

Lietuvos verslo sektoriaus įmonės (paslaugų, gamybinės, prekybinės ir kt.), valstybinės organizacijos ir kitos institucijos, kurioms svarbus veiksmingas, produktyvus ir kokybiškas verslo valdymas.

Marketingas:

Planuojamas produkto pasirodymas rinkoje - 2003 metų spalį, parodoje „InfoBalt“. Verslo valdymo konsolę bus galima įsigyti tiesiogiai, per UAB „Elmprojektas“, UAB „Informaciniai projektai“, UAB „Elektroninės leidybos namai“ ir UAB „Techna Orbis“.

Tolimesni produkto vystimosi planai:

Rinkos tyrimai rodo, kad Lietuvos įmonių verslo valdymo branda yra nepakankama. Įmonių poreikis valdyti verslą naudojant modernias technologijas, metodikas ir būdus tampa labai aktualus, o atskiri ir tarpusavyje nesuderinti verslo valdymo sprendimai nepateisina verslininkų lūkesčių. Neišvengiamai artėjanti integracija į Europos Sąjungą verčia ieškoti inovatyvių ir veiksmingų bei kompleksinių verslo valdymo sprendimų.

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos