parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

INFORMACINIAI PROJEKTAI

Stendo nr.:    G5.20  

LIETUVA, LT-2001 VILNIUS, J.JASINSKIO G. 16
WWW:www.informaciniaiprojektai.lt
Vadovai:Vilius Dangovas
Saulius Balčas

Logo

Asmuo kontaktams

Saulius Balčas
Tel.:+370 5 252 62 21
Faks.:+370 5 252 62 20
E.paštas:info@informaciniaiprojektai.lt

Pagrindinė informacija apie produktą:

UAB „Informaciniai projektai“ kartu su UAB „Techna orbis“, UAB „Elektroninės leidybos namai“ ir UAB „Elmprojektas“ pristato bendrą kompleksinį produktą - Verslo valdymo konsolę. Mes sukūrėme šios konsolės Kompetencijos ugdymo įrankį, su kurio pagalba analizuojami įmonės darbuotojų kompetencijos kėlimo procesai, išaiškinamos silpniausios kompetencijos grandys, sudaromos personalo mokymo prognozės. Įrankis nustato mokymų produktyvumą ir veiksmingumą. Parenkama ir suderinama programinė įranga, kuri palengvina kompetencijos ugdymo procesą. Pagrindinė įrankio nauda – bendrovė laiku gauna pagrindinę informaciją, kuri būtina norint veiksmingai kelti darbuotojų kvalifikaciją.

Produkto rinka:

Lietuvos verslo sektoriaus įmonės (paslaugų, gamybinės, prekybinės ir kt.), valstybinės organizacijos ir kitos institucijos, kurioms svarbus veiksmingas, produktyvus ir kokybiškas verslo valdymas.

Marketingas:

Planuojamas produkto pasirodymas rinkoje – 2003 metų spalį, parodoje „InfoBalt“. Verslo valdymo konsolę bus galima įsigyti tiesiogiai, per UAB „Elmprojektas“, UAB „Informaciniai projektai“, UAB „Elektroninės leidybos namai“ ir UAB „Techna Orbis“.

Tolimesni produkto vystimosi planai:

Rinkos tyrimai rodo, kad Lietuvos įmonių verslo valdymo branda yra nepakankama. Įmonių poreikis valdyti verslą naudojant modernias technologijas, metodikas ir būdus tampa labai aktualus, o atskiri, tarpusavyje nesuderinti verslo valdymo sprendimai nepateisina verslininkų lūkesčių. Neišvengiamai artėjanti integracija į Europos Sąjungą verčia ieškoti inovatyvių ir veiksmingų bei kompleksinių verslo valdymo sprendimų.

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos