parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

MEDIAWORKS, UAB

Stendo nr.:    G5.03  

LIETUVA, LT-2001 VILNIUS, PILIES G. 8A-9
WWW:www.mediaworks.lt;
www.cv.lt;
www.mwlive.com

Logo

Asmuo kontaktams

Almantas Šilinskas
Tel.:+370 5 210 75 01
Faks.:+370 5 210 75 03
E.paštas:info@mediaworks.lt
info@cv.lt

Pagrindinė informacija apie produktą:

„MWlive“ - programinė įranga, skirta betarpiškai bendrauti balsu, vaizdu, tekstiniais pranešimais ir kitais duomenų perdavimo būdais bei rengti konferencijas ir pristatymus realiuoju laiku su interneto ryšio priemonių pagalba. Programinė įranga - nepriklausoma nuo operacinės sistemos ir leidžia pasirinkti įvairius bendravimo režimus pagal vartotojo turimą interneto spartą. Programinė įranga pradėta kurti kaip programos „Eureka“ projektas, kuriame iš Lietuvos dar dalyvavo ir Kauno technologijos universiteto Distancinio mokymo centras bei mokslo ir mokymo organizacijos iš Švedijos ir Graikijos.

„CV.lt“ (www.cv.lt) - tai lietuviška darbuotojų ir darbo paieškai, mokymams bei darbuotojų testavimui skirta interneto svetainė. Pagrindinės paslaugos: darbo skelbimai internete, CV duomenų bazė, darbuotojų atranka, vertinimas, testavimas, mokymai, kompetencijų vertinimo centras, komandos formavimo renginiai. Produktas pasižymi technologinio sprendimo sudėtingumu ir pritaikymu veiksmingai darbuotojų paieškai. Svetainė pateikiama ir anglų kalba.

Produkto rinka:

Pagrindinės „MWlive“ rinkos: mokymo organizacijos, tarptautinės ir didelės bendrovės, pardavimų ir klientų aptarnavimo sritis.

„CV.lt“ - pirmaujanti darbuotojų paieškos interneto svetainė, kurios paslaugomis naudojasi tokie klientai kaip AB „Hansabankas“, AB „Nord/LB“, UAB „Palink“, UAB „BlueBridge“, BĮ UAB „Informacinės technologijos“, UAB „Nematekas“ ir daugelis kitų savo sričių lyderių. Tikslinės vartotojų grupės - personalo skyriai arba vadovai, atsakingi už darbuotojų suradimą, vertinimą ir tolesnį jų kvalifikacijos kėlimą.

Marketingas:

„MWlive“ nuolat pristatomas įvariose Lietuvos ir užsienio parodose bei konferencijose.

„CV.lt“ nuolat reklamuojama internete, integruota su interneto portalais „Takas.lt“, „Sala.lt“, reklamuojama spaudoje: „Verslo žinios“, „Lietuvos rytas“, partnerystė su žurnalais „Vadovo pasaulis“, „Psichologija Tau“, tiesioginė rinkodara, skrajutės, dalyvavimas renginiuose ir parodose. Paslaugos teikiamos ir užsienio įmonėms.

Tolimesni produkto vystimosi planai:

„MWlive“: papildomų modulių ir klientų aptarnavimo sistemos plėtra.

„CV.lt“: paslaugų plėtra, klientų aptarnavimo sistemos tobulinimas, naujų paslaugų, susijusių su žmogiškųjų išteklių rinka, plėtojimas. Priritetiniai tikslai - diegti naujas paslaugas.

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos