parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

ASSIS, UAB

Stendo nr.:    G5.12.01  

LIETUVA, LT-2042 VILNIUS, J.GALVYD?IO G. 5/96
WWW:www.assis.lt
Vadovai:Arnoldas Ramonas
Ilja Polivanovas

Logo

Asmuo kontaktams

Arnoldas Ramonas
Tel.:+370 652 25224
+370 5 2742447
Faks.:+370 5 2784798
E.paštas:info@assis.lt

Pagrindinė informacija apie produktą:

Turinio valdymo sistema “iPyramid” – skirta interneto tinklapių, e-komercijos sistemų (B2B, B2C), klientų aptarnavimo, statistikos rinkimo ir apdorojimo, dokumentų valdymo, intraneto ir procesų valdymo, darbo organizavimo sistemos bei specializuotos paskirties sistemų priežiūrai ir vystymui. Kuriant “iPyramid” sistemą buvo panaudoti moduliavimo ir integravimo principai. Sistemos branduolyje sukauptos bendros visom sistemom reikalingos savybės ir numatytos lengvos specializuotų modulių integravimo galimybės. Kuriant TVS “iPyramid” branduolį ypatingas dėmesys buvo skiriamas produkto kokybei, darbo su sistema paprastumui ir greitumui. Vertinant sistemą iš pardavėjų pusės, galima pabrėžti greitą sistemos įdiegimą bei lengvą ir greitą papildomų modulių integravimą. Novatoriškos idėjos įdiegtos kuriant sistemos branduolį leidžia sistemos vartotojui pasiekti didesnę ekonominę naudą ir efektyviau valdyti besikeičiančius duomenų srautus įmonėje. Įsigydamos iš anksto paruoštą sistemos branduolį bei papildomus modulius įmonės taupo lėšas ir viso projekto sukurimo laiką, kas yra labai aktualu greitai kintančioje elektroninių technologijų srityje. Lengvas ir greitas modulių integravimas suteikia vartotojui galimybę vystyti sistemą ar pakeisti jos specializaciją pritaikant tuo metu aktualioms problemoms spręsti.

Produkto rinka:

TVS ”iPyramid” skirta įmonėms savo veikloje naudojančioms internetą ar intranetą. TVS ”iPyramid” priklausomai nuo integruotų modulių, gali atlikti labai platų užduočių ratą, nuo nesudėtingo tinklapio iki sudėtingų elektroninės komercijos sistemų valdymo, dokumentų valdymo, ar netgi apdoroti duomenų srautus tarp daugelio įmonių, sukuriant sudėtingą duomenų mainų tinklą.

Marketingas:

TVS ”iPyramid” pristatyta rinkai ir pradėta platinti 2003 kovo 1 d. Nuo to laiko išsivystė 3 sistemos raidos kryptys skirtos skirtingiems vartotojų poreikiams tenkinti. TVS "iPyramid.light" kaina tėra nuo 1200 Lt. Sistema teigiamai įvertinta ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Šiuo metu yra apie 10 IT paslaugas teikiančių kompanijų, kurios diegia TVS “iPyramid”. Sistemos aptarnavimu gali rūpintis tiek gamintojas, tiek sistemą platinančios kompanijos.

Tolimesni produkto vystimosi planai:

TVS “iPyramid” yra pagrindinis mūsų produktas, todėl jam skiriamas ypatingas dėmesys. Ateityje numatoma plėsti atstovų tinklą tiek Lietuvoje tiek užsienio šalyse.

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos