parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

 Parodoje „Infobalt 2003“ stende S1.14 UAB „Penkių kontinentų“ bankinės technologijos“ pristatys lietuvišką bankomatų vaizdo apsaugos sistemą „ATMeye“. Kaip ši sistema veikia, plačiau bus demonstruojama bendrovės patalpose (A. Stulginskio g.5), kur įrengtas pavyzdinis banko savitarnos skyrius. 

Rugsėjo mėnesį UAB „Penkių kontinentų“ bankinės technologijos (BS/2) sulaukė vaizdo apsaugos sistemos „ATMeye“ užsakymų iš Bulgarijos ir Šri Lankos. „IBM Bulgarija“ užsisakė 80 šių sistemų. Tai jau ne pirmas šios įmonės užsakymas – šių metų pradžioje jai jau pristatyta 20 sistemos įdiegimų. „IBM Bulgarija“ yra itin reikli įmonė, kelianti įrangai didelius reikalavimus. Ji įvertino lietuviškos bankomatų vaizdo apsaugos sistemos kokybę ir patikimumą, taip pat BS/2 operatyviai teikiamas įrangos priežiūros ir konsultavimo paslaugas. 

Šri Lankos bankams lietuvišką bankomatų apsaugos  sistemą rekomendavo „Wincor Nixdorf“ priežiūros centras Jakartoje, Indonezijoje. Į šią šalį bus pristatyta 50 „ATMeye“ sistemos įdiegimų. 

„ATMeye“ vaizdo apsaugos sistema įrašo bankinės įrangos klientų atliekamus veiksmus ir aplinkos vaizdus, tad saugo nuo vandalų ir padeda spręsti su klientais kylančius nesusipratimus, pvz., klientui pamiršus bankomate kortelę ar pan. Bankomatų pramonės asociacija (ATMIA) yra pripažinusi šią sistemą geriausia bankomatų vaizdo apsaugos sistema 2002 metais. 

Per 2002 metus BS/2 pardavė daugiau  nei 200 „ATMeye“ sistemų, o per 2003 metų 9 mėnesius užsakyta jau daugiau nei pusė tūkstančio sistemų. Vienas iš didžiausių „ATMeye“ sistemų užsakovų – Tarptautinis Azerbaidžano bankas, iki šiol užsisakęs 100 sistemų. Sistema įdiegta Lietuvos, Latvijos, Gruzijos, Armėnijos, Serbijos ir Juodkalnijos, Slovakijos, Indijos bankuose. 

Patalpino: Aina Kirdulienė, PENKI KONTINENTAI

2003-10-10

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos