parodos logo 2004  |  2002  |  2001  |  2000  |  1999  |  1998  |  1997
logo
english homemail
fonas
 

Mecenatas

omnitel

Rėmėjai

Infostruktura
blue bridge baltnet sonex gubernija new-visionremejai

microlink

Informaciniai rėmėjai

tv3 lrt omni banga rect acmediaremejai 2

Baltic Optical Disc Meniu

„Infobalt“ laikraštis

Verslo žinios

„Infobalt“ viešbutis

Crowne Plaza

 

  Dėkojame visiems parodos Infobalt'2003 dalyviams ir lankytojams už darbštumą, smalsumą ir indėlį į Lietuvos informacinės visuomenės plėtrą !!!

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Parodoje „Infobalt 2003“ stende S 1.14 pristatomi „Penki kontinentai“ El. komercijos skyriaus sprendimai. Vienas iš naujausių - modernios klientų lojalumo, reklamos ir rinkodaros akcijų priemonės. Panaudojant pramogines, žaidybines priemones patraukiamas klientų dėmesys, suaktyvinama jų veikla.

Pirmasis toks projektas įgyvendinamas, skelbiant šokoladuko „Manija“ reklaminę akciją.

Svetainėje www.manija.lt (taip pat ir www.manija.lv) siūloma sužaisti linksmą kompiuterinį žaidimą. Žaidimas vyksta artimoje aplinkoje - po Neries tiltu, Vilniaus senamiestyje, viename iš naujų Vilniaus rajonų. Užduotis - surinkti kuo daugiau taškų, mušinėjant kamuoliuką „Footbag“. Žaidėjas turi pasirinkimo laisvę - gali pasirinkti žaidimo aplinką; personažą, atitinkantį jo lytį. Žaidėjo gyvybę palaiko šokoladukas „Manija“, kurį jis gauna rinkdamas taškus. Tokiu būdu linksmas žaidimas sujungiamas su reklamine akcija. Žaidėjus skatina žaisti ne tik įdomus žaidimas, bet ir galimybė, gerai sužaidus žaidimą, laimėti „Manijos“ prizų.

Tokia žaidimų technologija gali būti panaudota ir ugdomaisiais tikslais, bendravimo įgūdžiams formuoti. Įvairaus tipo žaidimai lavina pastabumą, vaizduotę, suteikia naujų žinių. Tai gali būti puiki efektyvaus distancinio sinchroninio ir asinchroninio mokymosi priemonė.

Patalpino: Aina Kirdulienė, PENKI KONTINENTAI

2003-10-22

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos